jednokotoučová  bruska
SINGLE - nekompromisně dobrá bruska

 

              

stáhnout manuál k brusce SINGLE

 

LÄGLER SINGLE - představuje brusku bezvýhradně koncipovanou pro dokonalé jemné broušení dřevěných podlah a mezibroušení laku, jakož i pro náročné opracování podkladu při nové pokládce a sanaci. Vlastní koncept brusky se výrazně odlišuje od jiných jednokotoučových brusek, které vycházejí z konstrukce čistících strojů. Tento rozdíl je dobře patrný na prachotěsně uzavřeném krytu brusky, čímž je zabezpečen prakticky bezúdržbový chod motoru. Vodící tyč je vyrobena z hliníkového profilu a je na ni možno snadno připevnit doplňkové příslušenství. Optimální uložení hnacího soustrojí zaručuje vynikající jemný obrus, stejně jako efektivní hrubé opracování podkladu. Ergonomicky tvarované držadlo poskytuje uživateli i v při těch nejtěžších pracích plnou kontrolu nad strojem. Vodící tyč lze snadno a plynule polohovat. Bruska SINGLE nabízí bezproblémové ovládání a možnost dlouhého broušení bez fyzické únavy. Kompletní vodící tyč lze velmi snadno odmontovat a tím například umožnit bezproblémový transport na velmi malém prostoru.


TECHNICKÁ DATA

jednofázový moto...................................................230 V/ 1,2 kW

bezpečnostní jištění nulováním

tepelná pojistka proti přetížení

pojistka...............................................................................16 A

průměr brusného talíře.....................................................406 mm

počet otáček talíře.........................................................180/ min.

hmotnost......................................................................ca. 45 kg

 

 

Nekompromisní bruska pro dokonalé jemné broušení a mezibroušení laku, stejně jako pro náročné opracování podkladu. Pro odsávání prachu se doporučuje používání externího vysavače.

Bruska SINGLE je dodávána s univerzálním talířovým unašečem brusných a leštících prostředků. Součástí dodávky je základní příslušenství.